Studio

robertmajewski.com zajmuje się szeroko pojęty projektowaniem, nie skupiamy się na konkretnej dziedzinie. Pracownia odpowiada za projekty wnętrz, jak i architektury, mebli, wystaw oraz renowacji obiektów zabytkowych.

Tworzymy projekty dla klientów indywidualnych, jak i publicznych. Zakres powierzonych i zrealizowanych zadań obejmuje pojedyncze obiekty takie jak: plakaty, logotypy, meble, wnętrza mieszkalne, jak i projekty o dużej skali (np. projekt renowacji budynków po stalowni „Lilpopa”)

Klientami robertmajewski.com są instytucje klienci indywidualni oraz instytucje, dla których ważna jest jakość oraz kompleksowa obsługa zleconych zadań, dająca gwarancję najlepszej odpowiedzi na zadany temat.

Prezentowana powyżej różnorodność stanowi o gwarancji rozwoju i zdobywa nowych doświadczeń. Różnorodność zadań, ich dynamika pobudza do rozwoju i kreatywności, daje szansę na realizację jakościowych projektów.

Stylistyka projektowanych obiektów, przestrzeni jest wynikiem łączenia okresów, stylów oraz charakterystycznych kolorów ze świadomym poczuciem celu, komfortu i równowagi dla użytkownika. W przypadku pracowni robertmajewski.com odpowiedź na potrzeby inwestora nie jest znana z góry, wynika z rozumienia procesu projektowego i jego uwarunkowań. To pozwala na uzyskanie indywidualnej, jakościowej odpowiedź w pełni spełniające ambicje obu stron. Profesjonalna dokumentacja, nadzór nad procesem realizacji, sprawna komunikacja daje szansę na wyjątkowy efekt, który jest głównym celem działania pracowni robertmajewski.com